עבודה בעגלות

 

מחפשים עבודה בעגלות בארצות הברית או עבודה בחו״ל בשכר גבוה וביעד אטרקטיבי? כבר כמה עשורים שעבודה בעגלות מזוהה עם צעירים ישראלים ולא במקרה. זוהי הדרך היעילה ביותר להרוויח משכורות גבוהות באופן חוקי.

עבודה בעגלות מתאימה מאוד לצעירים שמחפשים את "הטיול הגדול". מאחר שניתן להשיג עבודה בחו"ל כמעט בכל יבשת, הרי שהלוקיישן שנבחר מאפשר לך לא רק לחסוך סכומי כסף גדולים אלא גם להתחיל משם את הטיול. כך ניתן לחסוך כסף על כרטיס טיסה ובאופן כללי להתחיל לטעום מתרבויות, שפות וחיים חדשים. 

עבודה בעגלות בחול

 

מה זה עבודה בעגלות?

מכל האופציות האפשריות לעבודה בחו ל זוהי העבודה הפופולרית והנפוצה ביותר עבור ישראלים בחו"ל, עבודה במכירות של מוצרים שונים, בדרך כלל בתוך קניונים.

היא מכונה "עבודה בעגלות", שם שדבק בה בשל עמדות מכירה ניידות, אך לא תמיד לסבתא (או לעסק, במקרה שלנו) יש גלגלים. ישנן גם עמדות מכירה מסודרות ונייחות, אך המפתח בסופו של דבר להצלחה הוא להשתמש באופי הישראלי. להיות ישיר, קצת חצוף, ולפנות לאנשים באופן יזום.

מובן שמוצר טוב משפר את סיכויי ההצלחה, אך יכולת מכירה היא טכניקה נרכשת. כל החברות הישראליות אשר מוציאות ישראלים לעבודה בחו"ל גם מעבירות אותם קודם קורס הכשרה זריז בשיטות מכירה.

עבודה בעגלות בחו"ל ניתן למצוא דרך מספר חברות ישראליות. חברות אלה דואגות לעובד מראש לאישור עבודה, ויזה למדינה אם יש צורך בכך, ובדרך כלל גם למגורים על חשבון החברה.

עבודה עגלות בארצות הברית

 

 

מה השכר בעבודה זו?

אדם אשר מחפש עבודה במכירות בחו"ל בשיטת העגלות, חייב לדעת מראש פרט חשוב. השכר מבוסס על עמלות מכירה ולא על משכורת בסיס. יש שנרתעים מכך, אבל האמת היא שרוב רובם של העובדים מצליחים להגיע למשכורת חודשית גבוהה מאוד, בממוצע פי ארבעה מאשר ירוויחו בני גילם בישראל.

השכר הממוצע הוא כ-1,500 דולר לשבוע, ובחישוב מהיר – כ-6,000 דולר בחודש. קחו בחשבון שניתן גם להגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר ככל שתמכרו יותר.

אם אתם עובדים בחברה שגם מממנת לכם את עלויות המגורים, הרי שניתן לחסוך סכומי כסף אדירים בתוך חצי שנה של עבודה.

 

 

כמה ימים בשבוע עובדים וכמה זמן בכל יום?

העבודה נעשית במשמרות וכל עובד צריך לספק חמישה ימי עבודה בשבוע. היתרון הוא קודם כל שאינך לבד במשמרת אלא חלק מצוות שלם של ישראלים צעירים ואווירה טובה היא חשובה מאוד – גם לנפש רגועה של העובד וגם לסביבת עבודה פרודוקטיבית וביצועים גבוהים.

בדרך כלל ישנם ארבעה אנשים במשמרת אשר אורכה כתשע שעות. שעות העבודה משתנות בהתאם למקום ולחברה, אך לרוב הן בשעות סטנדרטיות – מהבוקר עד לפנות ערב.

 

 

היכן ניתן לעבוד?

מאחר שתחום העגלות הוא מעין "סטארט אפ" ישראלי, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. עבודה בעגלות בארצות הברית היא כמובן היעד המרכזי – שם בעצם הכל התחיל. עגלות פרוסות לאורך כל החוף המזרחי והמערבי – לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, ניו יורק, מיאמי הם יעדים מרכזיים. גם טקסס וקולורדו הפכו ליעדים פופולריים.

אלא שכיום ישנן אפשרויות לעבודה בעגלות גם מחוץ לארצות הברית. קנדה היא יעד שהולך וגדל מבחינת עבודה בעגלות, וגם באירופה האפשרויות רבות: עבודה באנגליה, בהולנד ובגרמניה.

אפילו מרכז אמריקה נכבשה על ידי העגלות הישראליות. פנמה למשל, היא יעד מצוין למי שמחפש עבודה מכניסה בחו"ל אשר קרובה מאוד הן לדרום אמריקה ומקסיקו והן לארצות הברית.

גם אוסטרליה היתה במשך שנים יעד פופולרי מאוד לעבודה בעגלות ובמיוחד ולעבודה בעגלות לבעלי ניסיון, אך השינויים שעברה המדינה בתקופת הקורונה, לכדי סוג של דיקטטורה בהתהוות, הורידה את הפופולריות שלה בקרב הצעירים הישראלים בפרט ותיירים בכלל.

 חברת Workstar

 
עבודה בעגלות

השאירו פרטים כאן